НОВИНИ

Кузьмін: процес Тимошенко став найсправедливішим у світі

В інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін сказав, що вважає процес Тимошенко найсправедливішим у світі і не розуміє, чому він повинен постійно щось пояснювати Брюсселю і Страсбургу.

 «Чого ви власне хочете? Які проблеми мають наші німецькі друзі?...Тимошенко отримала найсправедливіший у світі судовий розгляд, вона отримує найкращий медичний догляд, вона не повинна у в’язниці працювати, їй дозволено цілими днями писати протестні листи і її не змушують носити в’язничний одяг, вона порушує всі правила колонії і за це її навіть не штрафували… Я зараз не можу уявити своє життя без Тимошенко», – заявив Кузьмін.

За його словами, через Тимошенко він тепер постійно повинен їздити до Брюсселю, Страсбургу та виправдовуватися перед іншими політиками, які гарно говорять англійською і постійно метушаться навколо її справи.

«Всі, хто тільки може, раптом почали говорити про диктатуру. Але нікого не цікавить, що насправді зробила Тимошенко», – підкреслив Кузьмін.