НОВИНИ

Медведчук вирішив повернутися у публічну політику

Колишній голова Адміністрації президента Віктор Медведчук вирішив повернутися в публічну політику. Про це він сказав у відеозверненні, розміщеному на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Я повертаюся в публічну політику, щоб боротися... Сьогодні я зрозумів, що настав час, щоб не просто заявити про себе, а вийти з тими ідеями, які, на мій погляд, у тому числі й ви підтвердили це у своїх відгуках, є актуальними. Актуальними не для мене, актуальними для нас. Актуальними для тих, хто справді серйозно і щиро думає про майбутнє цієї країни», - заявив Медведчук у зверненні.

Разом з цим він зазначив, що повертається в політику не у зв'язку з майбутніми виборами Верховної Ради, оскільки 20 років незалежності України продемонстрували, що головне не результат виборів, а забезпечення ефективного контролю тих, хто приходить до влади за результатами виборів.

«Я повертаюся в публічну політику не заради виборів», - підкреслив екс-голова Адміністрації.

Медведчук пообіцяв, що найближчим часом оприлюднить своє бачення покращення ситуації в країні, і закликав відвідувачів своєї сторінки також висловлювати свої пропозиції.

Нагадаємо, 20 червня минулого року екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук заявив, що не збирається повертатися у в політику. «Чи повертаюся я в політику? Звичайно ні! Я не хочу сьогодні повертатися у цей бруд. Політика – це боротьба за владу. Я не хочу «за владу». Я бачив її з усіх боків. Марно намагався зробити її краще…», - зазначив він.