НОВИНИ

Anonymous попередила українську владу

Міжнародна хакерська група Anonymous попередила українську владу, що не варто карати тих, хто атакував державні сайти.
Українські хакери оголосили про початок співпраці з міжнародною мережею Anonymous, відомою своїми атаками на сайти ФБР, Європарламенту та урядів різних країн.
 
Один з українських активістів руху заявив: "Ми не захищаємо піратів, ми захищаємо інтернет. І наша перша мета, це все ж таки запобігти розповсюдженню цензури в інтернеті". Підстави тривожитися, на їхню думку, є. Нові закони, що їх приймають різні країни – SOPA у США, ACTA в Європі , – перетворюють світ на місце, де кожен крок буде під наглядом, а за нелегальний кліп у плеєрі чи телефоні можна потрапити до в'язниці.
 
Anonymous попереджає українську владу - спробуйте покарати учасників інтернет-атак, і відповідь буде жорсткою. "Ми офіційно підключимо групу Anonymous і владні ресурси будуть атакувати хакери з усього світу, а не тільки з України", - пообіцяв представник групи.
 
Як з'ясувалось на цьому тижні, українська влада виявилась безпорадною перед першою серйозною інтернет-атакою: "лягли" сайти президента, уряду, МВС, СБУ, НБУ. Хоча гроші, виділені на інформатизацію з держбюджету грандіозні – 40 мільярдів гривень.
 
Раніше Тиждень повідомляв, що Міністерство внутрішніх справ припускає порушення кримінальної справи у зв'язку з блокуванням офіційних сайтів державних установ.