НОВИНИ

Литвин з сином вирішили, що без них у Полісся майбутнього немає

Голова Верховної Ради Володимир Литвин створив благодійний фонд "Майбутнє Полісся".Презентація фонду відбулася в Новоград-Волинському Житомирської області.

Фонд є добровільною благодійною організацією, яка поєднує фізичних осіб, які виявили бажання працювати в рамках фонду для реалізації статутної мети і завдань фонду.

Дія фонду поширюється на місто Новоград-Волинський і 3 райони області.

Головою правління фонду вибраний на загальних зборах засновників фонду син Литвина Іван.

Основними завданнями фонду є підтримка обдарованої молоді, допомога спеціальним медичним освітнім установам, вирішення проблем соціально незахищених верств населення регіону.

У рамках фонду заснована почесна стипендія Литвина, яка призначається за виявлені знання, науково-дослідну роботу, активну громадянську позицію молоді.

На прес-конференції спікер зазначив, що однією з основних цілей створення фонду є забезпечення підтримки обдарованої молоді під час її навчання у вищих навчальних закладах.

Як повідомлялось, Рада має намір визначити правові та організаційні принципи благодійної діяльності.

У квітні 2009 року Рада відмовилася врегулювати благодійну діяльність.

Нагадаємо, на початку грудня, перебуваючи у Житомирі, Литвин попросив земляків не вчити його жити після того, як люди поскаржилися йому на невиплату зарплати.

На минулих парламентських виборах блок імені нинішнього спікера йшов у Верховну Раду під лозунгом «Україні потрібен Литвин».