НОВИНИ

Адвокат Луценка припускає, що вирок екс-міністру оголосять до кінця року

Суд, який займається справою колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, отримав завдання завершити розгляд справи до Нового року. Таку думку в інтерв’ю висловив адвокат екс-міністра Ігор Фомін.

«Викликати свідків повинен секретар суду. Якщо вони за повістками не з'являються, до них може бути застосовано примусовий привід. У нашому випадку, використовують незаконні методи - за свідками бігають працівники внутрішньої безпеки МВС. Це роблять для того, щоб якомога швидше розглянути справу. Швидше за все, дано завдання завершити розгляд справи до Нового року», - вважає Фомін.

При цьому захисник зазначив, що не знає, чому почали «гнати» справу.

«Є звичайна практика розгляду справи. Немає такого судді, який веде тільки одну справу. А тут троє суддів Печерського суду повністю віддані справі Луценка. Вони над нею працюють щодня. Інші справи так не розглядаються. Окрім справи Юлії Тимошенко», - зазначив він.

В цілому Фомін робить «не дуже позитивні» висновки у справі свого підзахисного. «Якщо влада має бажання винести обвинувальний вирок, вона отримує його за всяку ціну», - заявив адвокат.

Нагадаємо, 18 жовтня екс-міністр внутрішніх справ Луценко під час судового засідання заявив клопотання про порушення в ході судового слідства. Луценко зазначив, що обидва свідки, які давали свідчення напередодні, були викликані департаментом внутрішньої безпеки МВС, що не передбачено жодним законом.

Під час судового засідання у справі Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього будуть допитані свідки з боку захисту. Зазначимо, що більшість свідків, які вже були у суді, відмовилися від своїх попередніх попередніх свідчень і підтвердили, що Луценко діяв законно.

Нагадаємо, Луценко перебуває під арештом з 26 грудня 2010 року.