За інформацією джерел видання, «Палац на воді» для президента зробили на базі дебаркадера.

Декілька тижнів тому був доставлений до «Межигір'я» та пришвартований у внутрішній гавані.

Кореспондент видання підплив до Межигір'я з боку Дніпра та знайшов підтвердження цієї інформації.

Палац на воді» Януковича стоїть саме там, де і казали - в затоці «Межигір'я» на березі Київського моря, поряд з голубниками Януковича. За планом забудови колишньої державної резиденції це місце має назву «Яхт-клуб.

Довжина «Палацу на воді» Януковича складає близько 50 метрів. Вікна оформлено у вигляді ілюмінаторів - круглої форми.

За розповіддю джерел, цей ексклюзивний корабель має в собі приватний кабінет та залу для прийомів, яка завершується естрадою.

«Палац» оформлено в стилі «донецький шик» - дерево коштовних порід, сусальне золото, мармур та кришталь.

Орієнтовну вартість цього «дива» можна оцінити в декілька мільйонів доларів.

Почати експлуатацію свого «Палацу на воді» Янукович планує до дня народження, який він святкуватиме 9 липня. Власне, саму подію в колі обраних він також планує відзначити на цьому кораблі.

Нагадаємо, рух «Стоп цензурі!» планував 6 червня, у День журналіста, провести акцію з вимогою виконання обіцянки Президента Віктора Януковича показати свою резиденцію «Межигір’я».

4 червня,. Київський окружний адміністративний суд задовільнив позов сільського голови Нових Петрівців Родіона Старенького і заборонив акцію біля резиденції президента в Межигір'ї.

Втім, попри заборону, журналісти поїхали до Межигір’я, щоб проконтролювати виконання рішення суду. 6 червня під "Межигір'ям" зібралися близько 60 журналістів.

Віктор Янукович проїхав повз них не спиняючись, натомість до преси вийшла його прес-секретар Дарка Чепак. За її словами, кортежу зупинятися забороняє служба безпеки президента.