НОВИНИ

Філіпп де Лара: У геополітичному сенсі Польща не змінилася

Філософ зазначив, що Варшава залишається членом ЄС та союзником України.

Під час зустрічі з Філіппом де Лара у понеділок, 23 квітня, у книгарні "Є" філософ заявив, що Польща не змінилася у геополітичному сенсі, вона досі залишається союзником України.

 

Так, де Лара зазначив, що українці та євреї зараз мають всі підстави ображатись на польську "Право і справедливість", проте геополітично Польща не змінилась, вона лишається членом ЄС та союзником України.

 

Філософ зауважив, що Польща виступає партнером ЄС на відміну від британських сил, які ініціювали Brexit, та голландських партій, які відкрито виступають проти ЄС та підривають його зсередини.

 

Як повідомлялось раніше, Філіпп де Лара заявив, що сучасний популізм не оперує поняттям ворога  з великої літери, на відміну від тоталітаризму. 

 

Так, філософ, відзначив, що сучасний популізм не має поняття єдиного ворога, єдиної проблеми, на відміну тоталітаризму, який завжди оперував поняттям смертельного ворога.

 

Нагадаємо, у книгарні "Є" відбулася зустріч з французьким філософом Філіппом де Лара на тему: «Зростання популізму в Європі і криза легітимності ліберальної демократії: виклик для України».

 

Філіпп де Лара – філософ, професор Університету Париж ІІ (Університету Пантеон-Ассас) (філософія та політичні науки), керівник програми «Сучасність і тоталітаризм».