НОВИНИ

Дочка Ноздровської заявила, що матеріали справи не збігаються з показаннями Россошанського

За словами доньки вбитої юристки, слідство відкрило стороні захисту тільки 10-15% матеріалів справи.

Матеріали у справі вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської не збігаються з показаннями підозрюваного у вчиненні злочину Юрія Россошанського. Про це заявила дочка вбитої правозахисниці Анастасія Ноздровська, повідомляють Українські Новини.

"Матеріали не збігаються з тим, що він (Розсошанський) говорить. Моя мати боролася передусім за правду, а не з Россошанськими", - заявила дочка правозахисниці.

При цьому вона запевнила, що слідство відкрило стороні захисту тільки 10-15% матеріалів справи.

Адвокати Анастасії Ноздровської вимагають від прокуратури надати доступ до всіх матеріалів кримінального провадження. Також вони вважають, що із зібраною доказовою базою суд може винести виправдувальний вирок Юрію Россошанському.

Раніше поліція звинуватила у неправдивих свідченнях родину Юрія Россошанського, якого підозрюють у вбивстві юристки Ірини Ноздровської.

Нагадаємо, 8 січня поліція встановила та затримала підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. При цьому INSIDER повідомили джерела в правоохоронних органах, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської виявився Юрій Россошанський. Згодом, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що затриманому у справі про вбивство оголосили про підозру.

9 січня Вишгородський районний суд Київської області обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрію Россошанському у вигляді тримання під вартою на 60 днів без можливості внесення застави.

Згодом на тілі загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської виявили частини ДНК підозрюваного у її вбивстві Юрія Россошанського.