НОВИНИ

Американцям порадили з обережністю подорожувати в Україну

У Держдепі США також радять американцям уникати поїздок в Росію.

Держдепартамент США порадив своїм громадянам дотримуватися підвищеної обережності під час поїздок в Україну, а також "уникати поїздок" до Росії через "серйозні ризики" для безпеки. Про це йдеться в нових рекомендаціях щодо безпеки подорожей для американців, повідомляє DW. 

Всі держави в списку були розділені на чотири категорії. У першій групі знаходяться держави, в яких достатньо дотримуватись стандартних запобіжних заходів. Серед них - Австрія, Канада, Швейцарія, скандинавські країни, всі східноєвропейські країни Євросоюзу і багато колишні республіки СРСР.

У другу групу, де необхідна підвищена обережність, потрапили Німеччина, Великобританія, Франція і Україна. Також в цій групі знаходяться Бразилія, Індія, Китай, Саудівська Аравія. Подорожі у держави третьої групи, куди потрапила Росія, Венесуела, Куба, Нігерія, Судан, Пакистан, Туреччина влада США рекомендує переглянути.

Читайте також: У МЗС порадили українцям утриматися від поїздок до Єгипту через активізацію ІДІЛ

Зазначається, що РФ опинилася в цій категорії, оскільки в країні зберігається небезпека тероризму, а американські громадяни "часто" піддаються різним утискам. У четверту групу через можливу загрозу життю, американські влади віднесли Афганістан, Ірак, Іран, Лівія, Північна Корея, Сирія, Сомалі й низка інших держав.