НОВИНИ

У Росії в ДТП потрапило авто з українцями, є загиблі та поранені

За словами Кирилича, усього в автомобілі перебувало дев'ятеро громадян України.

У Курській області (РФ) у середу, 10 січня, у ДТП потрапив автомобіль з українцями,  унаслідок  чого загинули троє людей, ще шестеро отримали поранення. Про це  повідомив офіційний представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, пише Інтерфакс-Україна.

"За інформацією посольства України в Російській Федерації, 10 січня в Курській області в ДТП потрапив автомобіль з українською реєстрацією, який слідував за маршруто Дніпро – Санкт-Петербург... У результаті ДТП троє громадян загинули, троє – отримали травми важкого ступеня і були госпіталізовані в місцеві лікувальні установи, інші отримали легкі травми", – заявив він.

За словами Кирилича, усього в автомобілі перебувало дев'ятеро громадян України.

Дипломат також зазначив, що причини та обставини аварії будуть встановлені за результатами слідства.

Кирилич поінформував, що український консул підтримує зв'язок з лікувальними закладами, де знаходяться травмовані українці, а також з місцевим відділенням поліції та Головним управлінням РФ з надзвичайних ситуацій в Курській області.

Нагадаємо, у листопаді в Словаччині в ДТП потрапив автобус із українськими заробітчанами, унаслідок аварії двоє українців загинуло, ще двоє поранені.