НОВИНИ

РФ запланувала кампанію з дискредитації України через рішення США щодо зброї - ЗМІ

За інформацією ЗМІ, Москва може використати прийоми інформаційної війни, а саме - недостовірні або підтасовані факти.

Керівництво РФ планує кампанію з дискредитації України після рішення президента США Дональда Трампа передати Києву летальну зброю. Про це пише американське видання HuffPost.

За даними каналу ABC, план адміністрації Трампа передбачає постачання в Україну 35 пускових установок і 210 протитанкових ракет. У партії можуть бути включені також протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Як відзначають американські журналісти, реакція Росії на ці дії буде очікувана. У даному випадку це можуть бути прийоми інформаційної війни з використанням недостовірних або підтасованих фактів.

Як зазначається, Москва може завити: "сьогодні ви надаєте Javelin Україні, а завтра він з'явиться в Ірані", використовуючи той факт, що українська митниця у січні 2017 року виявила в одному з літаків, що прямував до Ірану з Києва частини комплектуючих до застарілих ПТРК "Фагот" російського виробництва.

"Кожен раз країна-агресор намагається спотворити факти, відірвати собі хоча б частину історичної культури, не забуваючи, при кожному зручному випадку, принизити і оббрехати Україну. Росія цілеспрямовано бореться з позитивним іміджем України. Їй життєво необхідно боротися з статусністю опонента на світовій арені. В даному контексті допомога і підтримка Америки і американського уряду Україні є потужним стримуючим фактором російської агресії", - йдеться в повідомленні. 

Як повідомляв The Wall Street Journal, у США занепокоєні, що американські військові розробки можуть потрапити до бойовиків на Донбасі та російських військових після того, як Україні передадуть летальну зброю.

Нагадаємо, 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні. З-поміж іншого, документ санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.