НОВИНИ

Окремого підрозділу "Грузинський легіон" у складі 54-ї ОМБр ніколи не існувало - ЗСУ

Наразі декілька військовиків звільнилося з різних причин.

Окремого підрозділу під назвою «Грузинський легіон» у складі 54-ї бригади ніколи не існувало. Відповідну заяву опублікувала 54-та ОМБр в Facebook у суботу, 6 січня.

"Десятки громадян інших держав 2016 року добровільно уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України і сумлінно служать у складі штатних підрозділів військових частин. Декілька десятків таких військовослужбовців добросовісно несуть службу у різних підрозділах 54 бригади і на даний час мають офіційний статус військовослужбовців Збройних сил України. Наразі один з цих військовослужбовців звільнився з бригади за сімейними обставинами (користуючись нагодою вітаємо побратима з народженням третьої дитини!), четверо - звільнені з військової служби з інших причин, решта іноземних громадян продовжують сумлінно нести службу у складі бригади на передових позиціях сил АТО", - йдеться у повідоленні.

Зазначається, що все майно, яким волонтери забезпечували добровольців та інших військовослужбовців бригади, належним чином обліковано, перебуває у бригаді та використовується за призначенням.

"Зважаючи на численні спроби дискредитації Збройних сил України, волонтерського та добровольчого руху, наголошуємо на неприпустимості намагань використовувати у власних меркантильних чи політичних цілях славне ім’я 54 окремої механізованої бригади", - додали в 54-й ОМБр.

Зазначимо, що 5 січня у соціальних мережах була опублікована заява військового підрозділу "Грузинський легіон", у якій було сказано при вихід зі складу 54-ї ОМБр.

Нагадаємо, "Грузинський національний легіон" – заснований у 2014 році іноземний військовий підрозділ, який прийшов на допомогу Україні у війні на Донбасі.