НОВИНИ

Трамп звинуватив Клінтон у змові з ФБР і Росією

Про це Трамп написав у Twitter.

Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп звинуватив колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон у змові з "Федеральним бюром розслідування (ФБР) і Російською Федерацією (РФ)". Про це Трамп написав у Twitter.

"Отже, тепер, коли ясно, що повідомлення про мою змову з Росією виявилися абсолютною брехнею, єдина змова, що існує, - змова Гілларі Клінтон з ФБР/Росією і брехливими мейнстрімними медіа", - написав Трамп.

Так, політичні опоненти Трампа з моменту його обрання звинувачували його у співпраці з Росією, а Москву - в спробі вплинути на результати виборів в США.

Як повідомлялося, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.