НОВИНИ

У МінТОТ назвали кількість суден, які незаконно зайшли в порти окупованого Криму

За даними відомства, за грудень були зафіксовані судна з Росії та Республіки Сьєрра-Леоне.

У період з 1 грудня 2017 року по 1 січня 2018 року було зафіксовано 26 вантажних суден-порушників, які заходили до портів окупованого Криму. Про це 4 січня повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що ці судна загалом здійснили 82 заходи до портів Керчі, Севастополя та Феодосії. З них 25 суден під прапором Російської Федерації та одне – Республіки Сьєрра-Леоне. 

"На рейді в акваторії  портів, що використовується для стоянки суден, були зафіксовані кораблі Республіки Молдова, Мальти, Того, Палау, Федерації Сент-Крістофер і Невіс та Союзу Коморських Островів", – додали в міністерстві.

Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта – закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Як повідомлялося, у період з 1 листопада по 1 грудня 2017 року було зафіксовано 25 вантажних суден-порушників, які заходили до портів окупованого Криму. З них 21 судно під прапором Російської Федерації та три – під прапором Республіки Того, Сьєрра-Леоне  та Палау