НОВИНИ

США розширили санкції проти Ірану

До списку санкцій внесено низку компаній, які входять в іранську промислову групу Shahid Bakeri.

Міністерство фінансів США ввело фінансові санкції щодо п'яти компаній Ірану, які Вашингтон вважає причетними до розробок за програмою балістичних ракет. Відповідне повідомлення 4 січня опубліковане на сайті відомства.

До списку санкцій внесено компанії: Shahid Kharrazi Industries, Shahid Sanikhani Industries, Shahid Moghaddam Industries, Shahid Eslami Research Center і Shahid Shustari Industries – всі вони входять в іранську промислову групу Shahid Bakeri.

"США будуть і надалі рішуче боротися із зловорожою діяльністю іранського режиму, в тому числі і за допомогою санкцій, які спрямовані проти порушень прав людини. Ми будемо без коливань викривати неефективне економічне управління режиму і перенаправлення значних ресурсів на фінансування загрозливих ракетних систем на шкоду громадянам (Ірану, - Ред)", - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Нагадаємо, у листопаді заступник глави Корпусу вартових ісламської революції Хосейн Саламі заявив, що в Ірані готові збільшити дальність своїх ракет, якщо Європа буде йому погрожувати.