НОВИНИ

У Держдепі США закликали РФ змусити Асада припинити "варварські атаки"

У заяві наголошується, що Росія та міжнародне співтовариство повинні натиснути на режим Асада для забезпечення переговорів з вироблення політичного вирішення конфлікту.

Державний департамент США закликав Росію вплинути на режим президента Сирії Башара Асада та змусити його припинити "варварські атаки проти мирних жителів". Про це йдеться в заяві Держдепу США.

"Ми повторюємо наш заклик до РФ виконати свої зобов'язання та забезпечити, щоб режим президента Сирії Башара Асада припинив варварські атаки проти мирних жителів Сирії", - зазначається в повідомленні.

Держдеп просить уряд Сирії дозволити всі медичні евакуації в обложеному районі, а також потік медичних запасів та гуманітарної допомоги.

"Зараз, як ніколи раніше, Росія та міжнародне співтовариство повинні рішуче підтримувати безперешкодний гуманітарний доступ до всієї Сирії та натиснути на режим Асада для забезпечення переговорів з вироблення політичного вирішення конфлікту через Женевський процес під егідою ООН", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, за даними правозахисників, внаслідок атак військ Башара аль-Асада у листопаді загинули 503 мирних жителів, у тому числі 51 жінка та 74 дитини.