НОВИНИ

У зону АТО прибули нові російські офіцери – розвідка

За даними розвідки, вони проводять "кадрові чистки" у підпорядкованих підрозділах, що призводить до загострення конфліктів ватажків.

У зону проведення АТО перекинули нових офіцерів Російської Федерації, які проводять "кадрові чистки" у підпорядкованих підрозділах. Про це на брифінгу заявив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник. 

Він повідомив, посилаючись на дані розвідки, що "характерною ознакою діяльності новоприбулих російських офіцерів стали "кадрові чистки" у підпорядкованих підрозділах, що призводить до загострення конфліктів ватажків на рівні "взвод-рота".

"Зростаючі проблеми фінансування змушують окупаційне командування самостійно вирішувати проблеми матеріально-технічного та продовольчого забезпечення. Зокрема, у Луганську поширюються оголошення зі зверненням окупаційної влади до місцевого населення щодо надання т.зв. "армії ЛНР" допомоги продуктами харчування", - додав Мотузяник.

Крім того у зв’язку з ротацією бойовикам, призваним з числа місцевих мешканців, скасовано виплату раніше анонсованої т.зв. "новорічної премії". Всі кошти перерозподілені на виплату премій та заборгованостей російським військовослужбовцям, які повертаються до РФ.

Раніше у розвідці повідомили, що російсько-терористичні війська намагаються використати режим припинення вогню для підготовки до подальшого ведення бойових дій.