НОВИНИ

Скандал із Siemens. Суд РФ не визнав обманом угоду щодо турбін, які опинилися у Криму

Про це йдеться у висновку Арбітражного суду Москви.

Арбітражний суд Москви не знайшов доказів того, що німецький концерн Siemens був ошуканий під час укладання контракту з російськими ВАТ і ТОВ "Технопромекспорт". Про це повідомляє ТАСС.

"Доказів того, що відповідачі ("Технопромекспорт". - Ред.) навмисно створили у позивачів уявлення, що не відповідає дійсності, про характер угоди, її умови, особистості учасників, предмет, інші обставини, які вплинули на рішення "Сіменс технології газових турбін" укласти оспорюваний контракт, в матеріали справи не представлено", - йдеться в постанові суду.

Як повідомлялося, 14 грудня арбітражний суд Москви відмовився повернути німецькому концерну Siemens турбіни, які були відправлені в окупований Крим. Раніше суд відмовив ТОВ "Сіменс технології газових турбін", що входить у структуру німецького холдингу Siemens, в арешті турбін, які перебувають на території анексованого Криму. 

Нагадаємо, 24 вересня після постачання всупереч санкціям і без згоди виробника турбін Siemens заявив, що планує «обачно» вживати заходів щодо співпраці з російськими клієнтами.

Раніше голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що компанія Siemens під тиском Росії відмовилася від продовження поставок обладнання для модернізації української газотранспортної системи. 

Як повідомлялося, заступник міністра енергетики Російської Федерації Андрєй Чєрєзов потрапив під санкції ЄС через скандал навколо поставок турбін Siemens в анексований Крим.