НОВИНИ

Порошенко прокоментував рішення США щодо надання оборонного озброєння Україні

Президент наголосив, що американська зброя в руках українських воїнів - не для наступу, а для рішучої відсічі агресору.

Державний секретар Рекс Тіллерсон напередодні підтвердив рішення США про надання Україні летального оборонного озброєння. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

«Як і домовлялися з президентом Дональдом Трампом, без зайвого галасу, спокійно, Україна отримає летальну оборонну зброю зі США. Це принципове та довгоочікуване рішення Американської адміністрації було підтверджено під час моєї вчорашньої розмови з Держсекретарем Рексом Тіллерсоном», - зазначив глава держави.

Він також подякував США за підтримку.

«Такий крок в тандемі з посиленням санкцій проти Росії - гідна відповідь на продовження окупації української території, невиконання Москвою своїх зобов’язань, та продовження накачування Донбасу важкою зброєю. Американська зброя в руках українських воїнів - не для наступу, а для рішучої відсічі агресору, захисту українських воїнів та мирного населення, а також ефективної самооборони відповідно до Статті 51 Статуту ООН. Це також трансатлантичне щеплення від російського вірусу агресії. Україна переможе!», - підсумував Порошенко.

Як повідомлялося, у Державному департаменті США заявили, що Сполучені Штати нададуть Україні "посилені оборонні можливості".

Нагадаємо, 21 грудня Державний департамент США схвалив рішення про затвердження постачання в Україну летальної зброї, зокрема, снайперських систем, на загальну суму $45 млн.