НОВИНИ

У Росії відреагували на рішення США щодо озброєння для України

Заступник міністра закордонних справ РФ Грігорій Карасін заявив, що відповідне рішення загрожує "зривом" мінських домовленостей.

Наміри США щодо постачання озброєння Україні загрожують зривом процесу мирного врегулювання, а також заважають виконанню мінських домовленостей. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Грігорій Карасін, пише РІА "Новости".

Він вважає, що постачання будь-яких озброєнь Україні "заохочує войовниче крило у Києві", а підтримка США войовничих настроїв "посилює небезпеку зриву процесу врегулювання на Україні і ставить під сумнів перспективу виконання мінських домовленостей".

"Тим більше, це заважає налагодженню діалогу між Києвом і Донбасом, без чого кризу неможливо вирішити", - заявив заступник глави МЗС РФ.

Раніше у Державному департаменті США повідомили, що Сполучені Штати нададуть Україні "посилені оборонні можливості" для боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами в східній частині країни, говориться в повідомленні. 

Нагадаємо, 21 грудня Державний департамент США схвалив рішення про затвердження постачання в Україну летальної зброї, зокрема, снайперських систем, на загальну суму $45 млн.