НОВИНИ

Путін не просто обрав сторону конфлікту, а вдерся в Україну – Тіллерсон

Держсекретар США наголосив на тому, що вторгнення Росії на Донбас є неприйнятним.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що президент РФ Владімр Путін не просто обрав сторону конфлікту щодо бойових дій на сході України, а вдерся до іншої держави. Про це повідомляє Голос Америки.

"Одна справа, коли країни обирають ту чи іншу сторону в конфлікті – Росія обрала сторону Башара аль-Асада, а наш вибір був іншим; але коли одна країна нападає на територію іншої – так тривати не може", - зазначив держсекретар США.

За його словами, вторгнення Росії на Донбас є неприйнятним. Він також наголосив на важливості розблокування Мінського процесу.

"Ці переговори були заморожені, коли я почав працювати на посаді і на нашій першій зустрічі Путін запитав, чи можливо призначити когось, хто б напряму працював з ним і з Кремлем над поновленням переговорів. Я призначив посла Курта Волкера, щоб він займався цим питанням", - сказав Тіллерсон.

Як повідомлялось, Рекс Тіллерсон також заявив, що Сполучені Штати Америки (США) ще повернуться до питання Криму, зараз же пріоритетне питання для них - припинення насильства на сході України.