НОВИНИ

Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу "112"

Відповідне рішення Нацрада ухвалила за порушення мовлення в День пам'яті жертв голодоморів.

У четвер, 7 грудня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "112 Україна" (ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ") за порушення мовлення в День пам’яті жертв голодоморів.

Зазначається, що під час моніторингу телеканалу за 25 листопада регулятор зафіксував, що інформацію про день пам’яті було поширено в ефірі телеканала після 19:58, хоча відповідний контент мав поширюватися з початку доби.

У Нацраді наголосили, що це є ознакою порушення вимог чинного законодавства та, зокрема, пункту 4 "Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті", згідно з якими телерадіоорганізації мають поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам’яті.

Нагадаємо, що в листопаді Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через трансляцію сюжетів про нібито розгляд Комітетом із фінансових питань Конгресу США наявності корупції в Національному банку України. За висновком Незалежної медійної ради, телеканал припустився порушень стандартів точності, достовірності та збалансованості подачі інформації, та свідомо ввів в оману своїх глядачів.