НОВИНИ

У Китаї зацікавилися купівлею українських літаків

Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб.

Китай зацікавлений у співпраці щодо купівлі літаків та їхнього спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Сьогодні Торговий представник України Наталія Микольська та заступник міністра економічного розвитку Юрій Бровченко разом з китайською делегацією на чолі з віце-Прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм відвідали авіабудівний концерн «Антонов». Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб та заявили про свою готовність тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: "Антонов" вирішив випустити 70 літаків протягом найближчих 5 років

У міністерстві також наголосили, що «Антонов» багато років виробляє відомі на весь світ літаки, а також частини та комплектуючі до них.

«Важливою складовою Експортної стратегії є реалізація послуг щодо технічного обслуговування та ремонту повітряних суден. За 9 місяців 2017 року в експорті аерокосмічної продукції частка комплектуючих для літальних апаратів збільшилась на 56,8% у порівнянні з 9 місяцями 2016 року», - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося, раніше "Антонов" домовився про співпрацю з турецькою компанією щодо розробки безпілотників.