НОВИНИ

Справа Мартиненка. Суд повернув екс-нардепові закордонні паспорти

Мартиненко вже заявив, що збирається їхати до Швейцарії.

Солом’янський районний суд Києва повернув закордонні паспорти колишньому народному депутатові Миколі Мартиненку. Про це повідомляє його прес-служба.

Мартиненко вже заявив, що планує поїхати до Швейцарії "для захисту себе у справі, яка позбавлена судової перспективи".

«Це буде на короткий термін, необхідний для юридичних процедур. Я обов’язково повернусь до України, щоб у суді спростувати всі звинувачення НАБУ на свою адресу. Я найбільше зацікавлений в тому, аби якомога швидше спростувати всі фейкові звинувачення на свою адресу», - запевнив Мартиненко.

Зазначимо, що паспорти були вилучені у Мартиненка за ініціативи НАБУ і САП.

Як повідомлялось, 25 жовтня колишньому голові комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу Миколі Мартиненку оголосили підозру в заволодінні майном державного підприємства "Енергоатом". 

Нагадаємо, 20 квітня НАБУ затримало екс-нардепа Мартиненка у справі отримання відкатів за контрактами Енергоатому на свою панамську компанію з рахунками в Швейцарії. 28 грудня НАБУ відкрило два кримінальні провадження проти Мартиненка. Перша стосується отримання хабарів на суму 30 мільйонів франків при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського акціонерного товариства "Skoda JS". Друга справа стосується фактів системних порушень під час закупівлі уранового концентрату для потреб ядерної галузі. 14 серпня Солом'янський районний суд Києва відмовився задовольняти клопотання колишнього народного депутата Миколи Мартиненка про ослаблення запобіжного заходу для поїздки за кордон.