НОВИНИ

В Іспанії затримали українців, які працювали на підпільній тютюновій фабриці

Правоохоронці викрили нелегальну фабрику, на якій працювало семеро громадян України.

В Іспанії правоохоронці затримали сімох українців, які працювали на підпільній тютюновій фабриці. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України. 

"Учора, 5 грудня 2017 року, в районі одного з міст іспанської провінції Гранада правоохоронці, в тому числі за участі представника Державної прикордонної служби України, виявили нелегальну фабрику з виробництва тютюнових виробів. На ній затримали організатора, а також громадян Португалії, Іспанії та 7 громадян України", – йдеться у повідомленні.

Під час проведення слідчих дій було вилучено устаткування для виробництва 2 млн. сигарет на добу, 200 ящиків тютюнових виробів та сировину для виробництва ще близько 3000 ящиків.

У результаті реалізації спільного плану дій був встановлений основний організатор, іноземний громадянин, та його пособник, громадянин України, який втягував у злочинну діяльність інших співвітчиників.

Наразі проводяться досудове слідство та перевірочні заходи щодо обставин залучення українських громадян до протиправної діяльності за кордоном.

Як повідомлялось, прикордонна служба Польщі затримала організовану злочинну групу, яка нелегально отримувала дозволи на роботу для громадян України.