НОВИНИ

Порошенко передав військовим сертифікати на 40 медичних "Хаммерів"

Всі автівки роз'їдуться одразу по бойових бригадах в зоні проведення АТО.

Президент України Петро Порошенко передав військовим Збройних Сил України сертифікати на 40 одиниць медичних машин "Хаммер". Про це 6 грудня повідомила прес-служба голови держави.

Зазначається, що всі автомобілі роз'їдуться одразу по бойових бригадах в зоні проведення АТО.

"Всі сорок автівок роз'їдуться одразу звідси по бойових бригадах в зоні проведення АТО. І з першого дня будуть працювати на українське військо, українського воїна", – наголосив президент під час робочої поїздки до Львівської області 

При цьому Порошенко зауважив, що за допомогою партнера України – США створено унікальний центр імітаційного моделювання: завдяки сучасному програмному забезпеченню на комп’ютерних тренажерах моделюються бойові дії, відпрацьовуються як дії окремого військовослужбовця, так і штабні процедури рівня батальйон-бригада.

Своєю чергою посол США в Україні Марі Йованович підкреслила, що автомобілі, обладнані для медичної допомоги, дозволять підвищити рівень реагування та готовності бійців сил АТО.

У прес-службі Порошенка також додали, що протягом 2016-2017 років США передали Збройним Силам України 45 медичних «Хаммерів».

Автомобіль може перевозити до чотирьох поранених на ношах або до шести сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих.

У жовтні посол України в США Валерій Чалий домовився про поставку 40 військових "Хаммерів" для Збройних сил України.