НОВИНИ

Військові ЗС Росії почали укріплюватись на Донбасі – Тимчук

За даними групи "Інформаційний опір", лише за останній тиждень Росія закинула 200 кадрових офіцерів ЗС на тимчасово окуповані території на сході України.

На Донбас прибуло близько 200 кадрових офіцерів Збройних сил РФ для заміни офіцерського складу в органах управління бригад і полків окупаційних сил. Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

“За наявною інформацією, у рамках ротації особового складу ЗС РФ у складі окупаційних військ на Донбасі тільки за останній тиждень на тимчасово окуповану територію Донецької і Луганської областей прибуло близько 200 кадрових офіцерів ЗС РФ для заміни офіцерського складу в органах управління у 2, 3, 4, 7, 100 омсбр, 6 і 11 омсп, окп (Луганськ), проведено ротацію командирів у 4, 7 омсбр, 6 омсп, окп", – йдеться у повідомленні.

Також російське командування "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР" продовжує проводити приховане перегруповування, а також передислокацію своїх сил і засобів з метою їхнього посилення, зокрема, шляхом створення мобільних бронегруп і розгортання додаткових протитанкових резервів на танконебезпечних напрямках.

Зазначається, що упродовж тижня супротивник на ділянці Гольмівський-Троїцьке встановив додаткові мінно-вибухові загородження, а у районі н.п. Горлівки проводить роботи щодо спорудження додаткових рубежів оборони.

Як повідомлялось, російське окупаційне командування наказало бойовикам обстріляти житловий район Первомайська, щоб звинуватити сили АТО і посилити антиукраїнські настрої серед місцевого населення