НОВИНИ

Бойовики "ДНР" різко збільшили обстріли біля ДФС

Камера СММ ОБСЄ зафіксувала 557 снарядів випущених у районі одного із найнебезпечніших техногенних об’єктів регіону.

На Донбасі російсько-терористичні війська різко збільшили кількість обстрілів у районі Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомила українська сторона СЦКК, посилаючись на звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Зокрема, камера місії зафіксувала 557 снарядів випущених по підконтрольній Уряду України території (зі сходу на захід), що у кілька разів перевищує кількість випадків порушення режиму припинення вогню зафіксованих СММ ОБСЕ у районі одного із найнебезпечніших техногенних об’єктів регіону.

"Українська сторона СЦКК наголошує: факти, що фіксуються технічними засобами СММ ОБСЄ, на відміну від безпідставних заяв прокремлівських ЗМІ, неупереджено висвітлюють дійсний стан справ та вказують на тих, хто справді зацікавлений у загостренні ситуації на сході України", – йдеться в коментарі СЦКК.

Як повідомлялось, СММ ОБСЄ зафіксувала погіршення безпекової ситуації на сході України упродовж останніх двох тижнів. Зокрема, зафіксовані порушення режиму припинення вогню на схід і північний схід від Маріуполя, у трикутнику Ясинувата – Авдіївка – Донецький аеропорт, навколо Світлодарська і Горлівки, а також на заході Луганської області.