НОВИНИ

Посольство України закликало "Чеську залізницю" виправити карту зі "спірним" Кримом

Посол України в Чехії Євген Перебийніс наголосив, що Крим повинен позначатися як територія України, адже на підтримку цього є міжнародне право.

Посольство України в Чехії закликало керівництво "Чеської залізниці" виправити карту, де Крим зображено як спірну територію. Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс.

"Крим не було позначено як російський, а було заштриховано двома кольорами - як спірна територія. Але все одно ми вважаємо це неприйнятним. Крим повинен позначатися як територія України, і на підтримку цього є міжнародне право, де чітко йдеться, що Крим є територією України", - наголосив посол.

При цьому він додав, що цього тижня заплановано зустріч з керівництвом фірми-постачальника, автора надрукованої карти, на якій посол України обговорюватиме питання публікації таких карт у Чехії.

Як повідомлялось, найбільший перевізник Чехії "Чеська залізниця" запропонував місцевим постачальникам, профспілкам і політикам щоденник з картою "ІДІЛ" і Кримом, який був зафарбований у колір Росії.