НОВИНИ

Заступниця голови ДМС прокоментувала затримання агента НАБУ

За словами Діни Пімахової, жодного хабара в агента антикорупційного бюро, якого затримали СБУ та ГПУ, вона не вимагала.

Перша заступниця голови Державної міграційної служби Діна Пімахова заявила, що не вимагала хабара в агента Національного антикорупційного бюро, якого затримали Служба безпеки та Генеральна прокуратура. 

"Я абсолютно самостійно після цієї зустрічі звернулася з відповідною заявою до Служби безпеки, де зазначила, що мені як державному службовцю, як першому заступнику голови ДМС запропонував хабара представник іноземної інвестиційної компанії під назвою «Мобадала», чоловік, який має установчі дані Сергій Тетеруков, за незаконне сприяння у вирішенні незаконної легалізації іноземців на території України", – наголосила вона.

Пімахова також додала, що агент НАБУ просив її посприяти в легалізації іноземних громадян, у чому вона йому відмовила.

Згодом, за її словами, агент НАБУ натякав на хабар за допомогу в цій справі.

Як повідомлялось, 29 листопада СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро при спробі передачі хабара першій заступниці голови державної Міграційної служби Діні Пімаховій. 

Згодом у Національному антикорупційному бюро України звинуватили Генпрокуратуру та Службу безпеки в незаконному втручанні в спецоперацію, яка була спрямована на виявлення учасників організованого злочинного угруповання в Державній міграційній службі.