НОВИНИ

Забудовник погодився знизити поверховість будинків на місці Сінного ринку — Кличко

Наголошується, що в комплексі не буде будівель вище 19 поверхів.

У Києві місцева влада спільно з активістами змусили забудовника погодитися на компроміс і знизити поверховість будинків, що зводяться на вулиці Бульварно-Кудрявській, на місці колишнього Сінного ринку. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, сторони підписали меморандум про зняття соціальної напруги навколо будівництва комплексу будинків на вул. Бульварно-Кудрявській, 15-А у Шевченківському районі Києва.

«Меморандум підписали мер Києва Віталій Кличко та замовник будівництва – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Емпоріум Пропертіз» Олександр Перехрест. Документ передбачає, що буде понижена висотність найвищих будівель комплексу, який зводиться. В одному будинку – на 3 поверхи, і ще в двох будинках на 1 поверх від запроектованого. Таким чином у комплексі не буде будівель вище 19 поверхів», - йдеться у повідомленні.

«Нарешті досягнуто компроміс на якому наполягала громадськість, активісти і місцева влада. Ми довго вели переговори, переконували в необхідності дослухатися до думки громади, щоб зняти соціальну напругу навколо цього будівництва. І я сподіваюся, що домовленості будуть виконані», – наголосив після підписання документу мер Києва.

Виконання цих домовленостей, як зазначено в меморандумі, будуть контролювати представники громадськості.

Нагадаємо, 16 листопада представники партії "Національний корпус" заблокували будівельні роботи на місці Сінного ринку, де планується звести житловий комплекс.

На місці Сінного ринку планувалося звести 14 будинків площею 113 тис. квадратних метрів. Повідомлялося, що ці будівлі матимуть від 6 до 22 поверхів. Навколо цієї земельної ділянки розташовані 9 пам'яток місцевого значення і 28 об'єктів культурної спадщини.

У квітні ДАБІ провела перевірку законності ведення будівництва на місці Сінного ринку. Було складено протоколи про правопорушення і приписи про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, держстандартів і правил.