НОВИНИ

У МВС офіційно повідомили про зміну терміна дії перших водійських посвідчень

Перше посвідчення водія будуть видавати на два роки з правом обміну на постійне.

У понеділок, 27 листопада, у Міністерстві внутрішніх справ України офіційно повідомили, що відтепер перше водійське посвідчення  видаватимуть на два роки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

Так, перше посвідчення буде діяти два роки, якщо протягом цього часу не буде зафіксовано три та більше адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, водію видадуть постійне посвідчення.

"У разі, якщо такі порушення були  — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія, після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС. Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається", – наголосили в МВС.

Зазначається, що поновлення права керування авто здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання іспитів. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

Як повідомлялося, У Міністерстві внутрішніх справ вирішили скоротити термін дії першого водійського посвідчення з 30 років до двох.