НОВИНИ

Хуг обговорив із Захарченком питання безпеки спостерігачів ОБСЄ

За словами представника ОБСЄ, для СММ безпека її співробітників має першочергове значення, а тих, хто зазіхає на їхню безпеку і цілісність майна місії, необхідно притягти до відповідальності.

У Донецьку перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг  23 листопада зустрівся із ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченко та обговорив питання безпеки спостерігачів місії. Про це повідомляється на сторінці СММ ОБСЄ у Facebook.

"Сьогодні ввечері (23 листопада – Ред.) в Донецьку перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг провів зустріч із паном Захарченком у рамках діяльності щодо налагодження діалогу та сприяння нормалізації ситуації, передбаченої мандатом місії", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Хуг зазначив, що для СММ безпека її співробітників має першорядне значення, а тих, хто зазіхає на їхню безпеку і цілісність майна місії, необхідно притягти до відповідальності. Він також додав, що свобода пересування патрулів місії, зокрема їхній доступ на неконтрольовані ділянки кордону з Росією, досі обмежені в районах, контрольованих збройними формуваннями під командуванням Захарченка.

Як повідомлялося, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг вирішив зустрітися з ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком через загострення ситуації в ОРДіЛО.