НОВИНИ

Переворот у "ЛНР". Бойовики відігнали військову техніку з центру Луганська

Біля будівлі колишньої Луганської ОДА відкрили рух для автомобілів.

У четвер, 23 листопада, бойовики зняли оточення біля будівлі так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР", де раніше перебував ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький. Про це повідомляє LIGA.net, посилаючись на свідчення очевидців.

Мешканці Луганська повідомили, що військову техніку з центру міста вже відігнали. 

"Автоматників з білими стрічками в місті зараз немає. Тільки Беркут. Оточення бойовиками залишилося тільки біля будівлі телеканалу сепаратистів - Луганськ 24", – сказало джерело .

Рух для автомобілів біля будівлі колишньої Луганської ОДА відкрили.

"Там зараз пересуваються автомобілі", – додав місцевий житель.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Луганську бойовики зняли оточення в декількох кварталах міста, але посилили охорону будівлі колишньої Луганської облдержадміністрації, де перебував ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький. 

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Зазначимо, що російське видання Новая газета 23 листопада повідомило, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом із "керівником" адміністрації Іриною Тейцман та низкою інших осіб виїхав з території окупованого Луганська на територію РФ. Згодом це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.