НОВИНИ

В окупованому Донецьку вибухнуло декілька військових об’єктів, є загиблі – ЗМІ

Згідно з повідомленням, ці події пов'язують із заворушеннями в Луганську.

У ніч на четвер, 23 листопада, у окупованому Донецьку пролунали вибухи на двох військових об'єктах. Про це пише Укрінформ з посиланням на джерело.

"Сьогодні вночі у Донецьку на двох військових об'єктах пролунали вибухи. Є загиблі. ", - йдеться в повідомленні.

За інформацією видання, ватажок бойовиків так заної "ДНР" Олександр Захарченко заборонив чиновникам коментувати події і попередив про недопущення витоку інформації в ЗМІ.

Згідно з повідомленням, ці події пов'язують із заворушеннями в Луганську. Окремі аналітики оцінюють протистояння в "ЛНР" як спробу "з'ясувати відносини між Головним розвідувальним управлінням Генштабу РФ (їм підконтрольний Ігор Плотницький - ватажок терористичного угруповання "ЛНР" - Ред.) та Федеральною службою безпеки РФ (мають вплив на "голову "Міністерства держбезпеки ЛНР" Леоніда Пасічника та "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета - Ред.)".

Також припускається думка, що згодом можуть мати місце прояви протистояння російських силовиків у Донецьку.

Як повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук 2 листопада, у окупованому Донецьку сталася низка диверсій, унаслідок чого загинули кілька бойовиків "ДНР". 

Раніше повідомлялось, що в окупованому Луганську бойовики зняли оточення в декількох кварталах міста, але посилили охорону будівлі колишньої Луганської облдержадміністрації, де перебуває ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький. 

Нагадаємо, озброєні люди в камуфляжі і без розпізнавальних знаків 21 листопада заблокували в окупованому Луганську будівлю так званого «Міністерства закордонних справ ЛНР», а також увесь "урядовий" квартал міста. Вони були озброєні стрілецькою зброєю і гранатометами та відмовилися підкорятися вимогам ватажка терористичного угрупування "ЛНР" Ігоря Плотницького. Згодом Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням напередодні від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнета. 

22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. Згодом у мережі опублікували відео.