Заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв та генеральний директор Microsoft Ukraine Надія Васильєва 22 листопада підписали меморандум про співпрацю в сфері інформаційної та кібербезпеки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Таке співробітництво допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави, застосування інновацій у сфері державного управління, а також оптимізації наявного ресурсу з метою зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції", – зазначив заступник глави Нацполіції.

За інформацією, що в ході зустрічі учасники обговорили питання співпраці в галузі інформаційних технологій, інформаційної та кібербезпеки. А також – про створення та модернізацію інформаційної інфраструктури, забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів.

Нагадаємо, 7 листопада президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

Крім того, в серпні президент України Петро Порошенко підписав указ, який посилює заходи із кібербезпеки держави.