НОВИНИ

Спостерігачі ОБСЄ знову зафіксували наявність військової техніки в Луганську

При цьому команді СММ ОБСЄ, що здійснювала патрулювання, невстановлені озброєні особи відмовили в доступі до перехрестя вулиць Лермонтова і Радянської.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ знову зафіксувала наявність машин військового типу і присутність невстановлених озброєних осіб у центрі міста Луганськ. Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

При цьому команді СММ, що здійснювала патрулювання, невстановлені озброєні особи відмовили в доступі до перехрестя вулиць Лермонтова і Радянської.

Також зазначається, що перший заступник голови СММ ОБСЄ прибув до Луганська, щоб приєднатися до своїх колег, які здійснюють моніторинг ситуації.

Наразі, за даними моніторингової місії, у місті спостерігається спокійна обстановка.

Як повідомлялось, 21 листопада Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала військову техніку та озброєних людей біля будівлі, де раніше було розміщено Управління міністерства внутрішніх справ України в Луганській області.

Нагадаємо, озброєні люди в камуфляжі і без розпізнавальних знаків 21 листопада заблокували в окупованому Луганську будівлю так званого «Міністерства закордонних справ ЛНР», а також увесь "урядовий" квартал міста. Вони були озброєні стрілецькою зброєю і гранатометами та відмовилися підкорятися вимогам ватажка терористичного угрупування "ЛНР" Ігоря Плотницького. Згодом Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням напередодні від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнета. 

22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго.