НОВИНИ

На Донбасі виявили російську станцію перешкод "Житель" поблизу лінії розмежування

На околиці селища Земляне на Луганщині виявили станцію перешкод Р-330Ж, прийняту на озброєння ЗС РФ в 2008 році, а також іншу російську техніку.

У Луганській області на околиці селища Земляне виявили російську станцію перешкод Р-330Ж "Житель", прийняту на озброєння Збройних Сил РФ в 2008 році. Про це повідомив міжнародний розвідувальний проект InformNapalm.

Селище знаходиться під контролем російсько-окупаційних військ всього за 7 км від лінії розмежування, яка проходить по річці Сіверський Донець.

На аерофотознімках, які надала волонтерська аеророзвідка команди "Армія SOS", вдалось ідентифікувати сучасну російську станцію, а також наявність командно-штабної машини ЗС РФ на базі автомобіля КамАЗ.

Відповідні аерофотознімки, зроблені в першій половині листопада 2017 року, підтверджують, що Росія продовжує контролювати окупований регіон. 

При цьому сучасна російська станція перешкод Р-330Ж "Житель" і раніше фіксувалася волонтерами InformNapalm на окупованій території України.

Зазначений зразок спеціалізованої російської військової техніки увійшов в базу даних доказів участі ЗС РФ в окупації окремих районів Луганської та Донецької області України.

Наприкінці серпня речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що на тимчасово окуповану територію Донбасу прийшли з РФ ешелони з танками і паливом.