НОВИНИ

Конгрес українців у Канаді закликав Оттаву долучитися до миротворчої місії на Донбасі

Грод наголосив на необхідністі надати Україні сучасне летальне озброєння, аби "підвищити ціну будь-якої можливої загарбницької операції РФ".

Президент Конгресу українців у Канаді Павло Грод заявив, що Оттаві варто оголосити про готовність очолити миротворчу місію на Донбасі, заради повернення миру до України. Про це він написав у статті для видання The Hill Times.

"Канаді варто скористатися власним досвідом і оголосити міжнародній спільноті про готовність у найближчому майбутньому очолити миротворчу місію в Україні. Оттаві слід швидко визначити потреби, масштаб та необхідні ресурси для повноформатної та ефективної миротворчої місії на сході України", - наголосив Грод.

Він наголосив, що суттєва присутність канадських військовослужбовців в Україні дозволяє Канаді "розпочати робити це негайно".

Грод також підкреслив необхідність надати Україні сучасне летальне озброєння, аби "підвищити ціну будь-якої можливої загарбницької операції РФ".

Як повідомлялося 10 листопада, Канада підтримала ініціативу щодо введення миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй (ООН) на Донбас.

Нагадаємо, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що РФ мусить вивести свої сили з Донбасу, аби миротворча місія ООН змогла розпочати свою роботу, а з українського боку для цього необхідна координація із ООН.