НОВИНИ

Митники й прикордонники скасували дублювання даних під час внесення інформації на кордоні

Очікується, що всі процедури відтепер будуть займати менше часу.

Державна прикордонна служба й Державна фіскальна служба скасували дублювання даних при внесенні інформації на кордоні. Про це повідомив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

«Очікується, що процедура буде займати менше часу. Спрощення відбувається завдяки тому, що митники й прикордонники налагодили більш тісне співробітництво й обмін інформацією. Ми усуваємо дублювання у внесенні інформації в бази даних Держприкордонслужби і ДФС при проведенні контрольних процедур", - повідомив Продан.

Читайте також: У ДФС заявили про значне збільшення надходжень платежів до дербюджету

За його словами, ця зміна стосується даних фізичних осіб (ПІБ, серія й номер паспортного документа) і транспортних засобів (державний реєстраційний номер, державна приналежність, тип, марка, номер кузова).

"Упевнений, усунення дублювання також зменшить фактор людського впливу при проведенні контрольних процедур і приведе до мінімізації корупційних ризиків", - додав Продан.

Також зазначається, що порядок взаємодії інформаційних систем ДФС і Держприкордонслужби з обміну даними вже затверджений. Введення нової системи почнеться найближчим часом на пунктах пропуску "Нові Яриловичі" (кордон із Білорусією) і "Краковець" (кордон із Польщею).

Нагадаємо, в ніч на 1 листопада підконтрольна Кремлю окупаційна влада Криму повністю припинила рух транспортних засобів та пішоходів через адміністративну межу з півостровом. Причиною припинення руху міг стати транспортний збій.