НОВИНИ

Клімкін заявив, що Польща не підтвердила заборону в'їзду для В'ятровича

Раніше видання Dziennik Gazeta Prawna з посиланням на свої неофіційні джерела повідомило, що голові УІНП заборонили в’їзд до Польщі.

Польща офіційно не підтвердила введення заборони на в'їзд голові Українського інституту національної пам'яті Володимиру В'ятровичу. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі одного з телеканалів.

"Польська сторона нам цього не підтверджує. Ми намагалися це з'ясувати в міністерстві закордонних справ Польщі", - сказав міністр.

Читайте також: Українсько-польське напруження. Що призвело до охолодження стосунків між Києвом і Варшавою

Нагадаємо, видання Dziennik Gazeta Prawna з посиланням на свої неофіційні джерела повідомило, що голові УІНП В’ятровичу заборонили в’їзд до Польщі.

Раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що у списку тих, кому заборонено в’їзд до Польщі, можуть опинитися заступники голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. 

2 листопада Ващиковський також заявив, що українці з антипольськими поглядами не зможуть потрапити до Польщі. За словами очільника польського МЗС, люди, які "демонстративно" носять мундири СС «Галичина», не зможуть проїхати через кордон. Згодом у заяві  МЗС України наголосили, що країна є відкритою до співпраці, у тому числі, з історичної проблематики.