НОВИНИ

У Білому домі спростували інформацію про офіційну зустріч Трампа та Путіна у В’єтнамі

Окремої формальної зустрічі лідерів двох держав на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва не передбачається.

Президент США Дональд Трамп та президент РФ Владімір Путін не проводитимуть офіційну зустріч у В'єтнамі через різницю в розкладах. Про це повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, пише Reuters.

За її словами, лідери держав не матимуть окремої формальної зустрічі на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Водночас, вони можуть зустрітися в кулуарах саміту.

"Що стосується зустрічі з Путіним, вона ніколи не підтверджувалася, і вона не відбудеться через різницю розкладу з обох сторін. Вони будуть знаходитися в одному місці. Зіткнуться вони і привітаються? Звичайно, можливе і ймовірне. Але з точки зору розкладу, офіційної зустрічі в календарі немає, і ми не очікуємо, що буде", - заявила прес-секретар.

Як повідомлялося, радник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп 10 листопада проведе переговори з президентом Росії Владіміром Путіним. Згодом, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що рішення про офіційну зустріч лідерів держав на саміті країн Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) у В'єтнамі ще не прийнято.