НОВИНИ

МЗС України призначило почесного консула в австралійському Сіднеї

Досі Україна мала консульство лише у Мельбурні, а відкриття почесного представництва в Сіднеї відбудеться уже в середині грудня 2017 року.

Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

Зазначається, що відкриття почесного представництва в Сіднеї відбудеться уже в середині грудня 2017 року.

"Досі Україна не мала свого почесного представництва в Сіднеї, діяло лише почесне консульство у Мельбурні. 63-річний Ярослав Дума, активний член української громади Сіднея, колишній її голова, а сьогодні приватний підприємець, член Ротарі-клубу в Сіднеї, спеціаліст у галузі права та фінансових питань. Нагороджений медаллю Ордена Австралії", -  йдеться у повідомленні.

У планах консульства – робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між країнами.

Одним з основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в «Іграх нескорених», що пройдуть у Сіднеї.

Нагадаємо, що у серпні у Федеральному парламенті Австралії 45-го скликання створили групу дружби з Україною. Формування групи розглядають як знак підтримки України у процесі проведення реформ та боротьби проти агресії РФ.