НОВИНИ

Корупція в Генштабі. Полковника ЗСУ затримали на хабарі в $3 тис.

Військовослужбовець вимагав гроші за погодження дозволу на проведення еколого-геологічного обстеження території військової частини.

Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України спільно з СБУ затримали одного з офіцерів Генштабу Збройних сил України на хабарі 3 тис. доларів. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

"Затримано одного з начальників відділу Генерального штабу Збройних Сил України, полковника, який вимагав та в подальшому отримав від громадянина К. неправомірну вигоду у розмірі 3000 доларів США за погодження дозволу на проведення еколого-геологічного обстеження території військової частини з метою встановлення осередків нафто-хімічного забруднення та проведення відновлювальних робіт одним з приватних підприємств", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що правоохоронці проводять першочергові слідчі дії та вирішують питання про повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, проводяться обшуки та відсторонення від посади.

Нагадаємо, НАБУ також затримало заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів  МОУ  Володимира Гулєвича, службовця відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів і працівника Департаменту внутрішнього аудиту МОУ за підозрою в розтраті державних коштів у сумі майже 150 млн грн. Корупційні схеми були пов’язані із закупівлею палива для оборонного відомства.

Крім того, детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру чотирьом посадовцям Міністерства оборони України, яких затримали за підозрою в корупції. 

Суд обрав заступнику міністра оборони Ігорю Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без права покидати домівку на 2 місяці, а також директора Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Міноборони Володимира Гулєвича взяли під домашній арешт.