НОВИНИ

У ФСБ повідомили про затримання шістьох українців "за контрабанду"

Згідно з повідомленням, затримані "ховалися в одному з вагонів потяга, що прямував за маршрутом Куп'янськ (Україна) - Валуйки (Бєлгородська область)"

Працівники російської спецслужби заявили про затримання шістьох громадян України, "які порушили держкордон РФ із метою контрабанди близько 20 тонн сільгосппродукції". Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ.

Згідно з повідомленням, затримані "ховалися в одному з вагонів потяга, що прямував за маршрутом Куп'янськ (Україна) - Валуйки (Бєлгородська область)". Поїзд, не доїжджаючи до кордону з РФ, зробив "несанкціоновану зупинку" для вивантаження контрабанди, заявили в ФСБ.

"Щодо затриманих наразі проводиться перевірка. Двох машиністів поїзда - також громадян України - притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 18.1 КоАП РФ (порушення режиму держкордону)", - повідомили у ФСБ.

Санкція за цією статтею тягне за собою адміністративний штраф в розмірі від 2 до 5 тис. рублів з адміністративним видворенням за межі РФ або без такого.

У суботу, 14 жовтня, російські силовики затримали щонайменше 25 осіб після проведення одиночних пікетів проти репресій РФ щодо кримських татар, мусульман в окупованому Криму.