НОВИНИ

Денис Монастирський: Держбюро розслідувань не запрацює до 20 листопада

Проте імена керівників ДБР можна буде почути в листопаді-грудні.

Державне бюро розслідувань не запрацює до 20 листопада, однак, якщо не виникне проблем, цього року спецкомісія з відбору керівників ДБР має завершити свою роботу, тож листопад-грудень  — цілком реальні строки, щоб почути їхні імена. Про це в коментарі Тижню розповів один із членів конкурсної комісії Денис Монастирський.

 «Прогнозувати завжди важко, адже загрози кворуму існуватимуть у будь-якому разі. Але об’єктивних причин того, що комісія не працюватиме, я не бачу. Якщо не виникне проблем, цього року вона має завершити свою роботу. Тож листопад-грудень — цілком реальні строки, щоб почути імена керівників Державного бюро розслідувань», — переконаний він.

Однак Монастирський наголосив, що обрання директора структури ще не означає її запуску.

«Однозначно ДБР не запрацює до 20 листопада. Не треба плутати обрання директора й запуск правоохоронного органу, який створюють із нуля. Цей процес може бути доволі тривалим. Адже необхідно знайти приміщення, набрати слідчих. І таку організаційну роботу має починати саме керівник: реєстрація юридичної особи, затвердження структури правоохоронного органу, робота з бюджетом тощо», — сказав він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»