НОВИНИ

Нацкомісія з регулювання енергетики знизила тарифи на гарячу воду й опалення в Києві

Тарифи будуть знижені на 4,5% і 2% відповідно.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, знизила тариф енергогенеруючої компанії "Київенерго" на централізоване гаряче водопостачання для населення на 4,5% і на 2% знизила тариф на опалення. Відповідні рішення комісія прийняла на засіданні в четвер, 12 жовтня.

Повідомляється, що тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 грн за куб. м з рушникосушкою і 74,53 грн за куб. м без рушникосушки (з урахуванням ПДВ).

Читайте також: Киянам зробили перерахунок за неякісно надані комунальні послуги

Також комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 грн за Гкал і 31,55 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку (з урахуванням ПДВ).

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів надав роз'яснення щодо того, як обліковуватимуть тепло і воду згідно з новим законом "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”.