НОВИНИ

Катастрофа рейсу MH17. СБУ викликала на допит п'ятьох росіян

Повістки опубліковані в газеті "Урядовий кур'єр".

Служба безпеки України викликала на допит п'ятьох громадян РФ у справі про катастрофу рейсу MH17 на Донбасі. Повістки опубліковані в газеті органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр".

Повідомляється, що на допит викликані Сергій Дубінський, Олег Пулатов, Євген Васильєв, Ельдар Оруджев і Едуард Гілазов.

Читайте також: Справа МН17. Суд над підозрюваними пройде в Гаазі

Нагадаємо, Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий бойовиками на сході України 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 осіб, з них 196 – громадяни Нідерландів. В авіакатастрофі не вижив ніхто. Слідство встановило, що літак  був збитий ракетою зенітно-ракетного комплексу «Бук», який виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії

28 вересня 2016 року в Нідерландах Спільна слідча група, в яку входить Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди і Україна, оголосила, що літак Малайзійських авіаліній рейсу MH17 було збито 17 липня 2014 із ЗРК «Бук», який був привезений з території Росії. Розслідування також встановило, що літак було збито саме ракетою типу 9М38, яка є на озброєнні модифікації російського ЗРК «Бук». Міжнародне слідство також зазначило, що пуск ракети було здійснено з території, яку не контролювали Збройні сили України.