НОВИНИ

Затриманим РФ українським прикордонникам висунули звинувачення

Двом українським прикордонникам, яких захопили у полон у Брянській області Росії, висунули звинувачення у незаконному перетині кордону.

Двом українським прикордонникам, яких 3 жовтня захопили у полон у Брянській області Росії, висунули звинувачення в незаконному перетині кордону. Про це повідомили 12 жовтня "РИА Новости" з посиланням на ФСБ РФ.

За інформацією російської спецслужби, проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України порушено кримінальну справу за статтею КК Росії "Незаконне перетинання державного кордону РФ".

Нагадаємо, 3 жовтня під час патрулювання кордону з РФ зникли двоє прикордонників Сумського загону. Згодом РФ підтвердила, що затримала українських військових, і попросила у Держприкордонслужби документи для їх ідентифікації. 6 жовтня в прикордонній службі заявили, що російська сторона не пускає дипломатів до затриманих. Український консул намагався поспілкуватися з прикордонниками, але йому відмовили, бо нібито ще не встановили особи затриманих. Українська сторона звернулася по допомогу до ОБСЄ та уповноваженого з прав людини. 9 жовтня їх заарештували у Росії на два місяці.

Державна прикордонна служба пов'язує викрадення росіянами двох прикордонників у Сумській області з затриманням двох російських прикордонників у Херсонській області.