НОВИНИ

Бойовики на Донбасі перешкоджають роботі місії ОБСЄ – СЦКК

Представники центру заявили, що такі провакаційні дії мають системний характер та свідчать про те, що керівництво ОРДО цинічно нехтує Мінськими домовленостями.

На Донбасі окупанти продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування та перешкоджають роботі патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це в Facebook повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю і координації в четвер, 12 жовтня.

Зазначається, що 11-го жовтня при дзеркальному сходженні по дорозі Світлодарськ-Дебальцеве, група спостерігачів, яка висувалась з боку підконтрольної території, добралась до середини «сірої зони» та ще протягом 20-25 хвилин очікувала прибуття відповідної групи з боку території ОРДО.
Крім того, під час руху від «нульового» блок-посту до середини «сірої зони» представники української сторони СЦКК чули постріли з боку окупованого населеного пункту Лозове в  напрямку населеного пункту Луганське.

"Українська сторона СЦКК засуджує такі провокаційні дії НЗФ ОРДО, які мають системний характер та свідчать про те, що керівництво ОРДО цинічно нехтує Мінськими домовленостями та свідомо прагне до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 9 жовтня бойовики терористичної організації "ДНР" намагалися заблокувати доступ спостерігачам Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ до окупованої Горлівки.